W środę 21 marca 2018 r. zawitała do nas kalendarzowa wiosna. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum świętowali jej nadejście. Na hali sportowej odbył się pokaz mody ekologicznej. Uczniowie klas I-III SP zmagali się w konkurencjach sportowych. Najwięcej punktów zdobyła klasa III b, która zajęła I miejsce, II miejsce zajęła III a, III miejsce-II i I a, wyróżnienie otrzymała klasa Ib. Klasy starsze IV-VII SP oraz II -III G wzięły udział w konkursie muzycznym – zadaniem było zaprezentować zespół muzyczny. I miejsce –III a G,  II miejsce- III b G i VII, III miejsce- IV b. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienie. Wszystkim dziękujemy za wspólną, wesołą zabawę, Pani Katarzynie Kosmalskiej za pomoc w zorganizowaniu Dnia Wiosny, nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów sportowych oraz wolontariuszom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zadań.

Dodała: Daria Sidorowicz