Teatr Show,Szewczyk Dratewka na planie filmowym!!!

0
1148

„Szewczyk Dratewka” autorstwa Janiny Porazińskiej, to piękna i pouczająca baśń a zarazem lektura klasy drugiej. Opowiada o tym jak tytułowy bohater, szewczyk, dzięki pomocy przyjaciół, wykonuje prace zlecone przez złą czarownicę i uwalnia wiezioną przez nią dziewczynę. Z wielka niecierpliwością i zaciekawieniem uczniowie klas pierwszych i klasy drugiej Szkoły Podstawowej czekali na czwartkowy wyjazd do Międzyrzeckiego Domu Kultury . W dniu 11 stycznia 2018 r. dzieci, pod opieką wychowawców, uczestniczyły w Interaktywnym Widowisku Teatralnym pt. „ Szewczyk Dratewka na planie filmowym” w wykonaniu Teatru Show. W trakcie przedstawienia uczniowie wcielali się w role bohaterów, poznawali pracę aktorów, operatora kamery i reżysera. Widowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci.

Dodała: Izabela Kiepura

Poprzedni artykułFerie zimowe