W dniu 22.06.2018 r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego, w którym uczestniczyli: Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła, sekretarz gminy Lidia Jagiełło, v-ce przewodnicząca Rady Miejskiej w Lubniewicach Beata Sanocka, Kierownik Biblioteki Miejskiej Marta Rusakiewicz, Zastępca przewodniczącego rady Gminy Bledzew Marek Bartkowiak. Na apelu Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Lubniewicach Renata Kaczmarek wręczyli nagrody:

• Za zdobycie tytułu Prymusa Szkoły: w szkole podstawowej Maciejowi Jurczykowi – średnia 5,67 zachowanie wzorowe , w gimnazjum Szymonowi Cieciurze – średnia 5,67 zachowanie wzorowe,
  • zwycięzcom Konkursu ortograficznego o nagrodę Burmistrza Lubniewic: w szkole podstawowej Otylii Woźniakowskiej, w gimnazjum Karolinie Biegowskiej,
  • laureatom konkursów przedmiotowych w szkole podstawowej: Maciejowi Siwińskiemu, Szymonowi Cieciurze, Kacprowi Urbaniakowi i Marcelowi Kilinkiewiczowi,
  • za najlepszy wynik egzaminu gimnazjalnego 2018 – Michałowi Bilonowi – średnia 88%,
  • za zdobycie tytułu Sportowiec Szkoły: w szkole podstawowej – Klaudii Sielickiej i Sebastianowi Środzie, w gimnazjum – Michałowi Bilonowi i Aleksandrze Tomaszewskiej,
  • za pracę w Szkolnym Samorządzie UczniowskimAnnie Kargul
  • za obsługę sprzętu nagłaśniającegoJakubowi Krasowskiemu i Mateuszowi Czarneckiemu,
  • za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym – Dajanie Ziędalskiej, Mai Grochowinie i Michałowi Bilonowi
  • za zdobycie tytułu Wolontariusz RokuWiktorii Jeziorskiej
  • za zdobycie stypendium ufundowanego  przez Burmistrza Lubniewic, w II semestrze roku szkolnego 2017/2018: stypendia za naukę Hannie Ciesielskiej, Oldze Gerber, Amelii Wieruckiej, Maciejowi Jurczykowi, Igorowi Kononowiczowi, Jakubowi Borucie, Jakubowi Rusakiewiczowi, Gabrieli Zgierskiej, Karolinie Biegowskiej; za tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z matematyki Maciejowi Siwińskiemu; za tytuł finalisty w Konkursie przedmiotowym z biologii, geografii, Wiedzy Biblijnej Szymonowi Cieciurze; za tytuł laureata w Lubuskim Konkursie Przyrodniczym „Płazy i gady Polski” Kacprowi Urbaniakowi; za tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowego z geografii i Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922 o niepodległość i granice Rzeczypospolitej” Marcelowi Kilinkiewiczowi; za osiągnięcia sportowe: Klaudii Sielickiej za III miejsce w skoku wzwyż w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Julii Kamienicznej za IV miejsce w skoku wzwyż w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Michałowi Bilonowi za VII  miejsce w skoku w dal  w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Aleksandrze Tomaszewskiej za VI  miejsce w skoku w dal  w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, Alicji Jarzynie  za VIII miejsce w pchnięciu kulą w zawodach finałowych lekkoatletyka indywidualna w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży; za osiągnięcia artystyczne Marcie Kręcichwost za tytuł Finalisty Lubuskiego Konkursu PRP ARTE 2018 r.
  • za reprezentowanie szkoły w latach 2015 – 2018: Karolinie Biegowskiej, Aleksandrze Jarzynie, Aleksandrze Jarzynie, Ewie Gule, Wiktorii Jeziorskiej, Alicji Wolanin, Damianowi Kłosowi, Michałowi Bilonowi, Jakubowi Krasowskiemu, Adamowi Mice, Patrykowi Bandurze, Dawidowi Kreczmerowi.

Ponadto wychowawcy wręczyli nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Nagrody otrzymali:

Klasa I a

6.   Kargul Anna

Klasa III b

1. Wolanin Alicja

Na koniec apelu Wiktoria Kaźmierczak w imieniu Samorządu Uczniowskiego i klas drugich pożegnała absolwentów gimnazjum w Lubniewicach, a wychowawcy uroczyście wręczyli świadectwa ukończenia szkoły.

Poprzedni artykułFamiliada szkolna
Następny artykułWykaz podręczników