Na przełomie maja i pierwszego tygodnia czerwca Szkolna Grupa Wolontariatu zorganizowała zbiórkę kartek urodzinowych w ramach ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”.     Pierwszym krokiem było wybranie przez przedstawicieli wolontariatu profilu dziecka ze strony internetowej www.marzycielskapoczta.pl. Następnie ogłoszono zbiórkę kartek we wszystkich klasach Zespołu Szkół. W ciągu trzech tygodni zebraliśmy 78 kartek urodzinowych, dla 6 – letniego nieuleczalnie chorego Mateusza. Wszystkie kartki zostały własnoręcznie wykonane przez uczniów. Taka forma pracy stanowi bezcenne wsparcie w walce z chorobą bezbronnym dzieciom. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję, w szczególności pani Iwonie Dominiak  za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

Dodała: Katarzyna Kosmalska

Marzycielska Poczta Marzycielska Poczta 1