Uczniowie na lekcji języka polskiego rozmawiali na temat cyberprzemocy i przygotowali plakaty, które zostały wywieszone na korytarzu szkolnym, aby uświadomić pozostałym osobom czym jest cyberprzemoc. Celem zajęć było zaprezentowanie uczniom zjawiska cyberprzemocy oraz uwrażliwienie ich na specyfikę problemu, związaną przede wszystkim z możliwymi poważnymi konsekwencjami tego typu działań zarówno dla ich ofiar i sprawców. Cyberprzemoc -agresja elektroniczna  – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie i inne. Osobę dopuszczającą się takich czynów określa się stalkerem.