Trzy lata ciężkiej pracy w gimnazjum zaowocowały jednym z najlepszych wyników  w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Warunkiem było uzyskanie 90 %,niektórzy pokazali ,że można dużo więcej, prawda Szymon? Nasi uczniowie, z jednej klasy , uzyskali Tytuły Laureatów z następujących przedmiotów, na pierwszy ogień poszła matematyka – królowa nauk Krzysztof Madzia uzyskał tytuł laureata, a potem rozwiązał się worek: Marcel Kilinkiewicz i Szymon Cieciura zgarnęli tytuł z geografii,  Krzysztof Madzia  dołożył  z fizyki ,bo było mu mało ,by na koniec Szymon Cieciura , który nie chciał być gorszy zdobył tytuł z biologii. Katedra matematyczno- przyrodnicza w tym roku pokazała ,że można ….Gratulacje , jesteśmy z Was dumni. Wszystkie szkoły stoją przed Wami otworem.

P.S Przypominamy, że  uczniowie zostali zwolnieni z egzaminów z części matematycznej lub przyrodniczej a niektórzy z obu Krzysiu  Brawo!

Dodała: Jolanta Janiszewska / Bożena Biczyk