W sobotę 25 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie rowerowym pod hasłem Zygzakiem z Korsakiem przez las. Koordynatorami tego wydarzenia byli pan Marcin Tyczyński oraz pani Joanna Skonieczna z Nadleśnictwa Lubniewice.
Uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy (pod opieką Jolanty Janiszewskiej, Mirosławy Kościukiewicz, Marcina Tyczyńskiego oraz Tomasza Niewiadomskiego), do pokonania każda z nich miała trasę oznaczoną innym kolorem, do zaliczenia było dziewięć stacji na których trzeba było wykonać określone zadania. Po dotarciu na metę na uczestników czekały niespodzianki -upominki oraz posiłek w postaci pizzy.

Bardzo dziękujemy zaangażowanym w organizację oraz przebieg rajdu osobom, szczególnie Nadleśnictwu Lubniewice i zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w przyszłym roku!

Dodała: Mirosława Kościukiewicz