W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy spróbowali swoich sił
w jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu „Forget -me-not”, w którym osiągnęli wysokie wyniki. Najlepszy wynik oraz dyplom z wyróżnieniem otrzymał Brajan Kasperowicz
z klasy 5a uzyskując 90 % możliwych do zdobycia punktów. Wyróżnieniami mogą pochwalić się także Nataniel Kuzajewski, klasa 8 – 86% oraz Aleksander Kępka, klasa 6b – 86 %. Dyplomy uznania otrzymali: Filip Kononowicz, klasa 7b –84 %Kamil Hrebowicz, również z 7b – 82 %, Antonina Walczak, klasa 4a- 80 %, Mateusz Ciesielski, klasa 6b – 80 %, Igor Sanocki, klasa 6b – 80% oraz Aleksandra Gaztka z klasy 8 – również 80%. Wysokie wyniki uzyskali także: Barbara Broda, klasa 8 -78 %, Alicja Pielech, klasa 7a – 75 %Hubert Ślawski, klasa 4b- 70 % oraz Wiktoria Pisarewicz, klasa 5a -70 %. Myślę, że kolejne edycje tego konkursu na stałe zagoszczą w naszym kalendarzu.

Tradycyjnie odbył się także ogólnopolski konkurs organizowany przez Jersz – Łowcy Talentów, czyli English Ace, który odbył się w marcu. Ponownie Brajan Kasperowicz
z klasy 5a uzyskał najlepszy wynik- I miejsce w województwie lubuskim. Wysokie – III miejsce w województwie lubuskim uzyskał Mateusz Ciesielski z klasy 6b. Bardzo dobre wyniki otrzymali także Filip Kononowicz z klasy 7b – IV miejsce w województwie oraz Wiktoria Pisarewicz z klasy 5a – VI miejsce.

Dodała: Mirosława Kościukiewicz