Dnia 17 maja 2012 roku przedstawiciele Szkolnej Grupy Wolontaiatu (N.Maslej, A.Kowalewska, A Broniek, W.Pluta, M.Jakubowski,  D.Tyliszczak, K.Syczyk) pod opieką p. K. Kosmalskiej pojechali do Gorzowa Wlkp. w celu przekazania zebranych produktów żywnościowych oraz koców do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W czasie zbiórki zebraliśmy: 43,5 kilograma suchej karmy dla psów, 0,5 kg karmy suchej dla kotów, 9 paczek makaronów, 12 kg kaszy jęczmiennej, gryczanej, 2 kg ryżu, 1 litr oleju, 1 kg mąki i dwa koce.  Całość została przekazana potrzebującym pieskom. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zbiórkę produktów oraz właścicielom sklepów za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Zdjęcia z wolontariatu ( zbieranie zakrętek i wyjazdu do schroniska w zakładce Galeria )

Następny artykułDyskoteka w szkole podstawowej