15.05.2012 r. uczniowie szkoły podstawowej, brali udział w Powiatowych Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Zawody   odbyły  się  w  Sulęcinie. Naszą   szkołę  reprezentowało 14 uczniów  pod  opieką  mgr  Marcina Tyczyńskiego. Uczniowie  brali  udział  w różnych dyscyplinach:60m,300m,600m,skok w dal, rzut  piłeczką  palantową. Niektórzy  z nich stanęli na podium, wrócili  z medalami i  będą reprezentować  naszą  szkołę na zawodach wojewódzkich  11 czerwca 2012 r. w  Zielonej  Górze. A  oto  oni:. Paulina Danko ( IV miejsce w pchnięciu kulą), Zuzanna  Urbaniak (I miejsce – 600 m, III miejsce – 60 m, IV miejsce w skoku w dal), Klaudia  Król ( IV miejsce – 60 m), Paulina Jagielska, Natalia Błaszczyk ( IV miejsce – 300 m), Katarzyna Owsiak, Jadwiga Can, Oliwia Ludwicka,  Jakub Janiszewski, Oskar Miranowicz, Antoni Tadysz ( V miejsce – pchnięcie kulą) , Paweł Zielenkiewicz, Stanisław Syczyk, Norbert Przybysz. Sztafeta dziewcząt na 100 m zajęła II miejsce.

Wyniki wkrótce. Więcej zdjęć w zakładce Galeria