„Pomóż i Ty”

0
1296

Wolontariusze, uczniowie klasy VI a: Maja Rutnicka, Mariusz Mai Van, Amelia Wierucka, Tobiasz Jaskuła, Paulina Pezda, aktywnie przystąpili do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”. Akcja polegała na zbiórce pieniędzy pod postacią nabywania przez uczniów i pracowników szkoły cegiełek, w postaci pomocy naukowych. Uczniowie ogłosili rozpoczęcie akcji w poszczególnych klasach, przygotowali stoisko i zajęli się sprzedażą cegiełek w czasie trwania przerw. W sumie zebraliśmy 192 złote, sprzedano 96cegiełek. Całość zebranej kwoty została przelana na konto Fundacji Pomóż i Ty. Dziękujemy wszystkim osobą zaangażowanym za udział w zbiórce charytatywnej.

Dodała: Katarzyna Kosmalska