Z okazji Dnia Chłopaka 30 września 2019 r. uczennice Szkoły Podstawowej Gabrysia Zgierska i Gabrysia Tadysz z kl. VIII w imieniu dziewcząt złożyły życzenia i poczęstowały lizakami wszystkich kolegów. Oprócz słodkości chłopcy jak co roku rozegrali turniej  piłki nożnej, który wygrała drużyna w składzie: Hubert Przybysz, Tomasz Środa, Sebastian Środa, Marcin Chobian, Maciej Bakselerowicz, Nikodem Jagieło i Emanuel Skorupa.
Także z okazji święta chłopców odbył się plebiscyt na ,,Najsympatyczniejszego chłopca w szkol”. Większością głosów wygrał Sebastian Środa z VIII klasy oraz Feliks Stankiewicz z III a . Gratulujemy!!!

Dodała: Daria Sidorowicz opiekun SU

Klasa I B

30 września to szczególny dzień dla męskiej części społeczności szkolnej. Dla chłopców z klasy I b także był on wyjątkowy. Dziewczynki przygotowały miłe niespodzianki z okazji Dnia Chłopaka oraz złożyły im życzenia. 

Dodała: Natalia Dudziak

klasa I B

Klasa  III

Każdy dzień jest równie ważny ale 30 września był dniem uroczystym. Jak co roku z okazji Dnia Chłopaka uczennice klas trzecich wspólnie przygotowały niespodziankę dla kolegów. Dziewczynki pięknie odśpiewały „Sto lat” po czym wręczyły chłopcom kolorowe koszule z papieru, które samodzielnie wykonały i poczęstowały cukierkami. Ale na tym się nie skończyło. Oprócz tego uczennice klasy III a i III b wręczyły kolegom prezenty i odbyła się wspólna konsumpcja babeczek oraz owocowych szaszłyków.

Życzymy wszystkim chłopcom aby każdy dzień był dla nich pełen miłych niespodzianek.

Dodała: Izabela Kiepura