Stypendium Burmistrza otrzymali:

 

Za naukę: Milena Jurczyk, Wojciech Kostera, Marcel Kuszka, Igor Sanocki, Zuzanna Sas, Helena Stankiewicz, Tomasz Wilczyński, Łucja Zaborowska, Olga Zgłobicka, Wojciech Zgierski, Aleksandra Żuk

Za wyniki artystyczne: Paulina Łyska

Za wyniki sportowe: Stanisław Zaborski

Zdjęcia do notatki podsumowanie I półrocza