

Stypendium Burmistrza otrzymali:
Za naukę: Milena Jurczyk, Wojciech Kostera, Marcel Kuszka, Igor Sanocki, Zuzanna Sas, Helena Stankiewicz, Tomasz Wilczyński, Łucja Zaborowska, Olga Zgłobicka, Wojciech Zgierski, Aleksandra Żuk
Za wyniki artystyczne: Paulina Łyska
Za wyniki sportowe: Stanisław Zaborski















