W piątek (30.09.11) dziewczęta przygotowały słodką niespodziankę dla swoich kolegów z okazji ich święta. Przedstawicielki Samorządu Szkolnego odwiedzały wszystkie klasy ,składały życzenia i obdarowywały słodkim upominkiem chłopców. Dziewczyny nie zapomniały również o panach pracujących w szkole.Tego dnia grupa uczniów wybrała się do kina Helios w Gorzowie na film ” 1920 Bitwa Warszawska” .Film ten to wielki fresk historyczny o jednej z najważniejszych bitew w dziejach świata. To także jedna z pierwszych w Europie i pierwsza w Polsce, pełnometrażowa produkcja zrealizowana w 3D. Za kamerą stanął Jerzy Hoffman, nominowany do Oscara mistrz wielkich widowisk historycznych.Wyjazd zorganizowała Marta Rogowska. Podczas wyjazdu uczniami opiekowały się M. Rogowska, D. Janowicz i I. Kiepura.