Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Lubniewicach zgłoszona została do udziału w konkursie plastycznym „Gdzie były, co robiły Twoje ręce?” Jest to konkurs ogólnopolski organizowany przez producenta mydła antybakteryjnego „Carex”. W realizacji programu profilaktycznego „Akademia czystych rąk”, który podsumowany zostanie konkursem plastycznym, biorą uczniowie klas I-VI. Tuż przed feriami szkoła otrzymała materiały dydaktyczne i instruktażowe, scenariusze zajęć, plakaty oraz filmy. Konkurs poprzedzony został cyklem zajęć profilaktycznych przeprowadzonych przez koordynatorów projektu: Panią Helenę Kowalewską– pielęgniarkę szkolną oraz Panią Iwonę Stelmach– nauczyciela przyrody. Prace plastyczne należy wykonać dowolną techniką w formacie A3 i dostarczyć do dnia 21 marca 2014r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.