Z okazji Andrzejek dnia 29 listopada 2019 r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego: Maciej Siwiński, Aneta Musiałowska, Aleksandra Adamska, Hanna Biegowska, Tomasz Wolanin, Jakub Jankowski oraz Wolontariusze: Aleksandra Bugdalska, Wiktoria Przepióra, Marysia Ratajczyk, Oliwia Wierzbińska, Hanna Kosela, Amelia Kaczmarek, Nikola Galka, Amelia Salkiewicz przygotowali uczniom Szkoły Podstawowej miłą niespodziankę. Były nią wróżby i zabawy andrzejkowe. Wszyscy wesoło i z uśmiechem na twarzy wspominają przyjemną zabawę.

Dodał: Samorząd Uczniowski i Wolontariat

Andrzejki w klasie  VI B

W tym roku z okazji Andrzejek przygotowaliśmy słodki poczęstunek, wróżby i konkursy. Nie zabrakło ustawiania butów oraz przebijania szpilką papierowego serca z napisanymi imionami i zawodami.  Było mnóstwo śmiechu, radości i dobrej zabawy.

Dodała: Marta Rogowska