Dnia 13.10.2011 r.- Samorząd Uczniowski ,pod kierunkiem Pani Izabeli Kiepury i z pomocą Pani Agnieszki Jenek, przygotował inscenizację obrazującą dzień z życia szkoły. W sposób satyryczny,  z „lekkim przymrużeniem  oka” przedstawili  rzeczywistość codziennego trudu szkolnego, relacje uczeń-nauczyciel. Nie zabrakło też przepięknego podkładu muzycznego. Uczniowie śpiewali znane szlagiery z własnym tekstem, nawiązującym do sytuacji w szkole i zachowań nauczycieli. Nad oprawą muzyczną i przygotowaniem uczniów od strony wokalnej czuwał Pan Izydor Sobecki.Na zakończenie uroczystego apelu opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Izabela Kiepura wręczyła nagrodę Krzysztofowi Weryńskiemu – najsympatyczniejszemu chłopakowi. Plebiscyt został przeprowadzony wśród uczniów SP dn. 30.09., tzn. w Dzień Chłopaka.