Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w auli, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych,         dnia 09 lutego 2024 roku, w czasie trwania drugiej i trzeciej godziny lekcyjnej. Zabawa została przygotowana i przeprowadzona przez przedstawicieli Szkolnej Grupy Wolontariatu, prężnie działającej w naszej placówce. Na imprezę zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami. Zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły bardzo wiele radości i uśmiechów na twarzy. Rodzice zadbali o piękne stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie się uczniów w wiele postaci. Prowadzący animatorzy zachęcali do tańca i wspólnej zabawy przy skocznej muzyce. Odbyło się również kilka konkurencji i zabaw grupowych np. taniec z balonami, gra muzyka, taniec z pluszakiem, zwycięscy otrzymali słodkie upominki. Tradycyjnie wybrano króla i królową balu.

Wolontariusze zaangażowani w przygotowanie i przeprowadzenie zabawy karnawałowej: Gabryś Brewka, Kasia Gontarczyk, Alicja Pielech, Alicja Kowalewska, Oliwia Tomaszewska, Szymon Kret, Olek Pezda, Ola Gatzka, Gabrysia Nindorera, Jenifer Ziędalska, Daria Ludwiczak, Nadia Mróz, Alicja Zaborska. Bal uznajemy za bardzo udany!

Dodała: Katarzyna Mikołajewska