Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  w dniu 30.09.2011r,  po zajęciach lekcyjnych o godz. 17:00 zorganizowali wyjazd do kina Helios w Gorzowie Wlkp. na polski film historyczny, w 3D, pt. „Bitwa Warszawska ”panie. Zgłosiło się 31 uczniów z Gimnazjum i 3 uczniów ze Szkoły Podstawowej. Premiera rozpoczęła się o godz. 18:00. Uczniowie mieli okazję na powtórkę z historii śledząc przebieg  wojny , która zmieniła losy świata ale śledząc losy głównych bohaterów poznali smak  uczucia prawdziwej miłości , której nie potrafiła zmienić nawet wojna . Pochlebne opinie młodzieży świadczyły o dobrej jakości filmu. Opiekunami wycieczki były panie: Marta Rogowska , Danuta Janowicz , Izabela Kiepura. Smaczne dania i desery w Mc Donald’s zakończyły wesołą wyprawę do kina.