Biwak w Pszczewie

W dniach 16-18 czerwca 2023 r. uczniowie klas VI a, VI b i IV a pod opieką wychowawczyń: Marii Jęchorek, Agnieszki Jenek, Aldony Mackiewicz i pani Wiolety Pietkiewicz spędzili wspólnie czas w Ośrodku Wypoczynkowym „Karina” w Pszczewie. W pełni zrelaksowani, bo już po wystawieniu ocen rocznych, oddali się błogiemu wypoczynkowi. Było wiele: jazda konna, kąpiel w jeziorze, spacer po urokliwym Pszczewie, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz integracja w pokojach ;-). Nie zabrakło też kibicowania podczas meczu Polska-Niemcy. Będziemy ten pobyt wspominać bardzo miło!

Dodała: Agnieszka Jenek

Łagów

19 czerwca 2023 r.  przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy VII i VA sprawdzili swoją sprawność fizyczną, zręczność i spryt w Parku Linowym w Łagowie. Niektórzy pokonać musieli nawet lęk wysokości , co zrobili z powodzeniem. Po trudach trasy łatwej, średniej i (niektórzy) trudnej, spędziliśmy miłe chwile przy ognisku, piekąc kiełbaski, chleb tudzież PIANKI  W programie wycieczki ujęty został także spacer po miejscowości.

Dodała: Justyna Skonieczna

Poprzedni artykułPiknik Ekologiczny CZG-12