27 listopada 2023r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”, którego organizatorkami były Pani Agnieszka Jenek oraz Pani Natalia Dudziak. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów historią swojej rodziny; poznanie poprzez pryzmat losów rodziny, historii własnej miejscowości i regionu; integracja rodzin i promowanie wspólnego spędzania czasu wolnego; rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz poszukiwanie ciekawych form wyrazu artystycznego. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy IV a oraz IV b. Ocenie podlegały zaprezentowane treści, walory artystyczne, pomysłowość oraz wkład pracy uczniów.

Zwycięzców wyłoniło Jury w składzie:

Pani Daria Sidorowicz
Pani Marta Rogowska

Jury miało niełatwe zadanie. Wiele prac przygotowanych przez uczniów zawierało szczegółowe informacje na temat kolejnych pokoleń oraz zdjęcia członków rodzin. Drzewa genealogiczne były oryginalne, pomysłowe i estetycznie wykonane. Dzieci oraz pomagające im rodziny włożyły wiele serca w stworzenie tych prac.

Decyzją Jury:

I miejsce zajęli: