Początek jesieni w Szkole Podstawowej uczniowie z klas I-III przywitali cyklicznym konkursem plastycznym „Drzewo w jesiennej szacie”. Tematem prac było w pierwszym etapie przedstawienie drzewa w jesiennej szacie, kolejna faza konkursu, która odbyła się w lutym przebiegała pod tytułem „Drzewo w zimowej szacie”.W czasie podsumowania konkursu, które odbyło się 4 marca br., jury oceniło i doceniło wiele ciekawych, pomysłowych prac w wykorzystaniem różnych materiałów i technik plastycznych. O oczach komisji największe uznanie wzbudziły prace następujących uczniów, którym przyznano pierwsze miejsca, są to: Karolina Lis klasa I b, Aleksandra Bamber klasa III, Ola Belczyk klasa III. Kolejni uczniowie zajęli drugie miejsce, są to:Kacper Morzyk klasa III, Wiktor Capiga klasa III. Za swoje prace wyróżnienia otrzymali:Amelia Bednarczyk klasa III, Mateusz Janiak klasa II, Adrian Mencweld klasa III, Sebastian Środa klasa Ib, Weronika Murmyło klasa I a, Emilia Kuzajewska. Organizatorem cyklicznych konkursów plastycznych jest pani Jolanta Kałuska.