Dzień chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka , w piątek 30 września 2016 r. przewodnicząca samorządu szkolnego Szkoły Podstawowej Oliwia Morzyk kl. VI wraz z uczennicami Weroniką Murmyło kl. V a ,Gabrielą Zgierską kl. V b oraz Oliwią Wierzbińską z kl. IV w imieniu dziewcząt z ZSS w Lubniewicach złożyły życzenia i poczęstowały lizakami wszystkich kolegów ze Szkoły Podstawowej. Przeprowadziły również, wśród koleżanek z klas I-VI Szkoły Podstawowej , głosowanie na Najsympatyczniejszego Chłopca. Większością głosów zwyciężył Tomasz Środa z kl. III b. Uroczyste ogłoszenie wyniku odbędzie się podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej . Gratulujemy!!! W imieniu Samorządu Szkolnego życzymy wszystkim panom wszystkiego najlepszego.

Dodała: Izabela Kiepura