Dnia 10.10.2019. uczciliśmy uroczystym apelem Dzień Edukacji Narodowej.
Uczniowie klasy VI a i VI b pod opieką wychowawczyń: Marty Rogowskiej i Miry Pielech, przygotowali część artystyczną. Klasy VI w imieniu całej społeczności szkolnej życzyły: entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów oraz satysfakcji w odkrywaniu nowych obszarów codziennej pracy nauczyciela…Rady Rodziców klas VI ufundowały słodki poczęstunek i kwiaty dla wszystkich pracowników naszej szkoły.
Pani Izabela Kiepura i Pani Iwona Stelmach , wychowawczynie klas III przygotowały na tę okazję wystawę dawnych mundurków i tarcz szkolnych.Uroczystość podsumowała pani dyrektor, Renata Kaczmarek, dziękując uczniom za przygotowanie uroczystości życząc wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły przede wszystkim cierpliwości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dodała: Mirosława  Pielech