Gorąco polecam Ci obejrzenie filmu ,, Cudowny chłopak” ponieważ jest bardzo interesujący i każdy powinien go obejrzeć. Uczy empatii (czyli umiejętności zrozumienia innych ludzi oraz zdolności współodczuwania z nimi ich uczuć i emocji). Oglądając ten film, można się bardzo wzruszyć, a nawet popłakać. Film uświadamia wszystkim, że wygląd nie jest ważny. Liczy się to, co w środku. Nie ocenia się książki po okładce. Film opowiada historię współczesnej, wspaniałej rodziny, która stara się pomóc małemu bohaterowi ( Auggiemu). Znęcają się nad nim psychicznie rówieśnicy, ponieważ ma zdeformowana twarz. Opowieść udowadnia, że zawsze jest ktoś, kto będzie nas kochał i nam pomoże.

Dodała: Maria Ratajczyk kl. V

Gorąco Ci polecam film „Cudowny chłopak”, gdyż jest to wspaniała opowieść o problemach małego Augusta Pullmana. Chłopiec przeszedł aż 27 operacji, dzięki którym słyszy i widzi, lecz przez to ma zdeformowaną twarz. Gdy idzie do szkoły publicznej dzieci zaczynają go gnębić z powodu wyglądu. Chłopiec musi się  zmierzyć z różnymi przeciwnościami losu, lecz się nie poddaje i walczy. Może też liczyć na wsparcie kochającej rodziny. Ten film uczy akceptacji i wyrozumiałości. Oglądając go można się wiele nauczyć o życiu. Jest to piękna historia o walce, której długo nie zapomnisz.

Dodała:  Alicja Przybyłek kl. VI a