Hej kolęda- konkurs karaoke

W dniach 18 i 19 grudnia 2013 r. panie Izabela Kiepura i Wioleta Pietkiewicz w klasach I-VI Szkoły Podstawowej przeprowadziły konkurs karaoke na najładniej zaśpiewaną kolędę. Chętni uczniowie reprezentowali wybraną przez siebie ulubioną kolędę. Wyróżnieni otrzymali słodki upominek- czekolady, zakupione za fundusze zebrane podczas kiermaszu świątecznego. Dziękujemy dzieciom za liczne zaangażowanie w podtrzymywaniu polskiej, świątecznej tradycji, jaką jest śpiewanie kolęd. Osoby wyróżnione: Nikola Niewiadomska kl. I, Klaudia Sielicka kl. II a, Oliwia Morzyk kl. III, Szymon Cieciura i Wiktor Ralcewicz kl. IV, Cyprian Kaniewski kl. V a, Anna Kargul kl. V b oraz Karolina Mencweld kl. VI b.

Dokarmiamy ptaki

W dniu 19 grudnia 2013 r. leśniczy-szkółkarz pani Katarzyna Wąsiel odwiedziła dzieci w świetlicy szkolnej. Tematem spotkania było: „Ptasia stołówka-dokarmianie ptaków zimą”. Podczas zajęć zaprojektowano film, w trakcie, którego uczniowie rozpoznawali gatunki ptaków zimujących w Polsce oraz poznali sposoby dokarmiania ich oraz zwierząt w czasie zimy. Dzieci, najbardziej aktywne, które wykazały się dobrą znajomością poruszanego zagadnienia otrzymały drobne upominki- długopisy.  Dziękujemy pani Wąsiel za przekazanie fachowej wiedzy i liczymy na dalszą współpracę

Poprzedni artykułSiatkówka
Następny artykułDokumenty