Hobbit

0
1401

We wtorek 7 października 2017 roku odbył się wyjazd do Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Czterdzieścioro uczniów z klas IV – VII obejrzało adaptację znanej powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J.R.R Tolkiena, która w barwny i zabawny, a jednocześnie zawoalowany sposób opowiada o naszym świecie, w którym – jak w baśni – nieustannie toczy się walka dobra ze złem.  Główny bohater, Bilbo Baggins, opowiada o swojej szalonej wyprawie do Samotnej Góry, podczas której spotyka krasnoludy, czarodzieja Gandalfa, smoka Smauga, gobliny, elfy i przeżywa wiele przygód.. W spektaklu nie zabrakło piosenek,tańca i efektów świetlnych. Przedstawienie przygotował Teatr Współczesny z Krakowa. Wyjazd zorganizowała i sprawowała opiekę nad uczniami  Agnieszka Jenek przy pomocy Mirosławy Kościukiewicz – Pielech i Darii Sidorowicz.

Dodała: Agnieszka Jenek