29 listopada 2012 r. odbył się konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs ten przeprowadziła komisja w składzie: Maria Jęchorek, Marcin Tyczyński i Agnieszka Jenek. W konkursie wzięło udział 13. uczniów z klas: V a, V b i VI. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 22 zadań wielokrotnego wyboru. Po sprawdzeniu prac okazało się, ze czworo uczniów uzyskało co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi i zostali rekomendowani do zawodów II stopnia (rejonowych), które odbędą się 4. stycznia 2013r. w Sulęcinie. Najlepszymi matematykami tym razem okazali się: Bożena Smalec Wojciech Kargul i Damian Czech z klasy VI oraz Patryk Mówiński z klasy Va.Za wszystkich laureatów trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia w następnych zawodach; uzyskania wysokich wyników i zakwalifikowania się do III etapu konkursu matematycznego, czyli zawodów wojewódzkich. Powodzenia!

Poprzedni artykułOgłoszenie
Następny artykułWróżby andrzejkowe