18 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie odbyły się uroczystości wręczenia nagród i zaświadczeń tegorocznym laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. W uroczystościach wzięli udział: Jan  Świrepo – Wicewojewoda Lubuski, Wioleta Haręźlak – Wiceprezydent Zielonej Góry, Wojciech Sołtys – Kierownik Wydziału Spraw Społecznych, Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Sulechowie.  Uczniowie z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty – Bogny Ferensztajn oraz Lubuskiego Wicekuratora Oświaty – Radosława Wróblewskiego otrzymali nagrody, zaświadczenia oraz gratulacje. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas trzecich Emilia Sczaniecka oraz Weronika Kiepura obie otrzymały tytuł laureata z geografii. Podziękowania otrzymali również nauczyciele między innymi Jolanta Janiszewska.