Uczeń naszej szkoły, Aleksander Kępka (kl. VIIIB) został laureatem konkursu języka niemieckiego na etapie wojewódzkim (III etap). Uroczyste wręczenie dyplomów przez Lubuskiego Kuratora Oświaty, Pana Mariusza Biniewskiego, odbyło się 7 maja 2026 w Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze.
Gratulujemy Olkowi i życzymy sukcesów na dalszym etapie nauki!

Dodała: Justyna Skonieczna