Lekcja wosu w Urzędzie Miejskim w Lubniewicach

0
841

To była już kolejna lekcja wosu w Urzędzie Miejskim w Lubniewicach. Tradycją stało się już, że uczniowie klas drugich gimnazjum zwiedzają budynek,  poznają pracę urzędników, dowiadują się, jakie sprawy można tu załatwić. W tym roku odwiedziliśmy urząd piątego stycznia. Jak zawsze zostaliśmy bardzo miło przyjęci i oprowadzeni przez Panią Burmistrz Katarzynę Szczepańską. Podczas wizyty zobaczyliśmy poszczególne biura, salę ślubów oraz miejsce, gdzie odbywają się sesje. Uczniom bardzo podobał się gabinet Pana Burmistrza. Niestety, nie mieliśmy okazji tego dnia porozmawiać z Panem Tomaszem Jaskułą. Miejmy nadzieję, że Pan Burmistrz przyjmie nasze zaproszenie i przyjdzie na wos do szkoły, żeby opowiedzieć o zadaniach i planach w naszej gminie w nowym roku.

Dodała: Ewa Młyńczyk