We wtorek 6 grudnia 2016 r. na  4 godzinie lekcyjnej,  uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej odwiedził Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Celem   wizyty było przeprowadzenie w każdej klasie  Mikołajkowej  Loterii.     Wszystkie  losy skrywały w sobie niespodziankę. Każdy uczeń mógł spróbować szczęścia i wygrać: latarkę, breloczek, długopis, ołówek, pisak-pieczątkę lub śnieżynkę albo, na pocieszenie, lizaka.  W rolę Mikołaja wcielił się przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Maciej Siwiński a za pomocników Mikołaja przebrali się: Gabriela Zgierska, Sebastian Środa oraz Krzysztof Dzikowski. Przygotowaniem i organizacją loterii zajął się Samorząd Uczniowski. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Dodała : Izabela Kiepura; Opiekun Samorządu