Modernizacja Strony Internetowej

Przeprowadziliśmy kompleksową modernizację

Świat idzie do przodu, nasza strona internetowa również

Stara wersja strony była oparta na CMS (ang. Content Management System) Joomla. Co prawda działała prawidłowo ale sam wygląd oraz inne parametry pozostawiały wiele do życzenia. Postanowiliśmy zatem dokonać gruntownego tuningu. Ponadto szkolny serwis jest także wizytówką naszej placówki i powinien ją godnie reprezentować. Nowa – zmodernizowana strona WWW – działa na systemie znanym jako WordPress. Jest również przystosowana do osób niepełnosprawnych, nie wspominając już o grafice, nowoczesnym wyglądzie oraz nowości jaką jest nowe logo strony internetowej.

Modernizacja Strony Internetowej – przed i po

Kto?

Wspomniany wcześniej tuning musiał zostać przeprowadzony przez firmę, która jest odpowiednia. Podczas modernizacji nie mogliśmy stracić wszystkich danych takich jak stare aktualności, wpisy czy galerie ze zdjęciami. Z racji że najbliższe miasto to Gorzów Wielkopolski, wpisaliśmy więc w wyszukiwarkę tworzenie stron Gorzów. Firm było mnóstwo ale nie każda wzbudzała zaufanie. Kluczowymi aspektami były ich firmowe strony internetowe oraz ilość realizacji oraz ich jakość. Finalnie wybraliśmy jedną i w ten sposób modernizacja Strony Internetowej została przeprowadzona przez Agencję InterAktywną ROAN. Wybraliśmy właśnie ją ze względu na bogate Portfolio oraz profesjonalizm. Cały ten serwis WWW jest tego efektem, a zarazem potwierdzeniem deklarowanych przez firmę unowocześnień.

Responsywność – mamy to!

Odwiedź naszą stronę z telefonu komórkowego

Dlaczego tak bardzo cieszy nas responsywność? Co to w ogóle jest?.. Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie. Jedne serwisy dobrze się wczytują na smartfonie / tablecie, inne nie. Są nieczytelne, trzeba je powiększać i ciągle przewijać z lewej na prawą, gdy chcemy coś przeczytać. Nowoczesne, fajne strony internetowe same dostosowują się do rozdzielczości wyświetlacza urządzenia. To jest właśnie RWD – responsywność. Właśnie modernizacja strony internetowej wprowadziła tę nowość. Dzięki temu możesz szybko, z telefonu, sprawdzić plan lekcji czy poczytać aktualności. Ponadto wiele znanych instytucji również ma takie serwisy. Takie firmowe strony internetowe robią wrażenie, dlaczego więc strona WWW naszej szkoły nie może? 🙂