Najładniejszy dzienniczek lektur

0
2367

Konkurs na najładniejszy dzienniczek lektur  w klasie drugiej i trzeciej trwał przez cały rok szkolny. Organizatorami konkursu byli nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego. Przyjęto następujące kryteria oceny dzienniczka: – ilość przeczytanych książek określona na podstawie wpisu, – staranność i dokładność wykonania rysunków , opisów do przeczytanych utworów. W celu  przedstawienia postępu prac, uczniowie przynosili przygotowane dzienniczki  do wychowawcy na koniec każdego miesiąca. Konkurs miał  na celu propagowanie czytania wśród uczniów nauczania wczesnoszkolnego. Oto zwycięzcy konkursu:

• klasa III- I miejsce-ALEKSANDRA BUGDALSKA, JAKUB BORUTA, II miejsce- JAKUB RUSAKIEWICZ, OLIWIA WIERZBIŃSKA, III miejsce- MACIEK JURCZYK.
  • klasa II a- I miejsce-AMELIA WIERUCKA, TOBIASZ JASKUŁA, HANNA CIESIELSKA, II miejsce-PAULINA PEZDA, PIOTR BAKSELEROWICZ, III miejsce- DAMIAN KOMAR, MAREK KAMIENICZNY, SZYMON SOBECKI, WIKTOR SANOCKI, OLGA GERBER.
  • klasa II b- I miejsce-PATRYCJA MOTYLIŃSKA. Gratulujemy!

W czerwcu odbyło się także podsumowanie całorocznego konkursu na najlepszy dzienniczek lektur,  w którym uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Wyróżnienia otrzymali: Martyna Czech – klasa VI, Karolina Guła – klasa IV b, Dorian Szurko – klasa V, Gabriela Zgierska-klasa IV b. Gratulacje!

Dodała: Danuta Janowicz / Iwona Dominiak

DSCN2092