O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę – konkurs recytatorski pod takim tytułem wpisał się na trwałe w działalność naszej szkoły. W tym roku szkolnym odbył się 13 października a przystąpiło do niego 22 uczniów z klas drugich i trzecich. Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu wykazali się wyjątkowymi zdolnościami recytatorskimi, przez co konkurs stał na wysokim poziomie. Laureatami zostali uczniowie: Tomasz Środa – klasa III b, Tobiasz Jaskuła – klasa III a, Julia Piskurewicz – klasa II b. Wyróżnieni zostali uczniowie: Milena Grzeszczak – klasa III b, Filip Domański – klasa IIIa, Mateusz Kuzajewski – klasa II b, Marek Kamieniczny – klasa III a. Trójka zwycięzców będzie reprezentowała naszą szkołę podczas konkursu na szczeblu powiatowym, który odbędzie się w sulęcińskiej bibliotece. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursowych zmaganiach otrzymali okolicznościowe dyplomy, a laureaci dodatkowo nagrody książkowe. Zmagania ze słowem oceniało jury w składzie panie Agnieszka Jenek i Marta Rusakiewicz. Za przygotowanie i organizację odpowiadały panie Jolanta Kałuska i Jolanta Bernaś.

Dodała: Jolanta Kałuska