Dnia 20 grudnia 2012 roku przedstawiciele szkolnego wolontariatu wraz z opiekunem pojechali do Magazynów świętego Mikołaja w Gorzowie odpowiadając w ten sposób na zaproszenie pana Jarosława Marciniaka (Fabryka Aktywności Młodych). Przedstawiciele wolontariatu zostali mianowani „Pomocnikami świętego Mikołaja”, uczniowie zobaczyli jaką działalność prowadzi Fabryka Aktywności Młodych oraz promowali akcje podejmowane przez naszą szkolną grupę. Spotkanie przebiegało w miłej i pogodnej atmosferze. Wolontariusze są zadowoleni z pobytu w magazynach świętego Mikołaja, wyjazd uznając za bardzo udany. Uczestnicy: Hanna Mika, Alicja Kasperek, Natalia Marciuk, Roksana Kisiel, Agnieszka Kmita, Emilia Sczaniecka, Maciej Jakubowski.