Na przełomie listopada i grudnia uczniowie klas I – III brali aktywny udział w zajęciach tematycznych dotyczących szkodliwości stosowania używek, jakimi jest palenie papierosów. Ogłoszono również tematyczny konkurs plastyczny „Papierosom i nikotynie mówię NIE!”. Do organizatorów (p. H. Kowalewska, K. Kosmalska) wpłynęło 46 prac, jury w składzie: p. A. Jenek, p. M. Rogowska, p. W. Pietkiewicz, miało bardzo trudne zadanie i po wnikliwej weryfikacji otrzymanych prac, ogłoszono następujące wyniki konkursu:

I miejsce – Amelia Kuzajewska – klasa II a i Jędrzej Podbereski – klasa I b,

II miejsce – Wiktoria Pisarewicz – klasa I a,

III miejsce – Mikołaj Rusakiewicz – klasa I a.

Prace wyróżnione:

Karolina Biszkont – klasa I b, Milena Jurczyk – klasa I a, Oliwia Szwajkowska – klasa III a, Aleksandra Piskurewicz – klasa I b, Gabryś Tkaczyk – klasa I b, Oliwia Orzechowska – klasa I b.

Serdecznie gratulujemy! Zwycięzcą upominki rzeczowe zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr roku szkolnego 2019/2020.

Dodała: Katarzyna Kosmalska