GALERIA

Dzień 14 listopada 2014 r. w naszej szkole był bardzo ważnym wydarzeniem w życiu uczniów klas pierwszych. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Lubniewicach. Uczniowie klas pierwszych przygotowali, wraz ze swoimi wychowawczyniami, panią Danutą Janowicz i panią Iwoną Stelmach bogaty program artystyczny. Występy dzieci uświetniły piękne wiersze i piosenki śpiewane po polsku i w języku niemieckim. Burmistrz Lubniewic pan Tomasz Jaskuła wraz z panią Dyrektor Renatą Kaczmarek, przykładając ołówek do ramienia, pasowali pierwszaków na uczniów. Po uroczystości dzieci otrzymały upominki i udały się na słodki poczęstunek.

Poprzedni artykułWyjazd do sądu
Następny artykułKonkurs recytatorski