W dniu 31 stycznia 2014 r. odbył się apel, na którym Pani dyrektor Renata Kaczmarek dokonała podsumowania wyników w nauce za I semestr roku szkolnego 2013/2014. Wyniki klasyfikacji w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka za I semestr roku szkolnego 2013/2014.Najwyższą frekwencję uzyskały klasy : klasa II b – 95,23 %, klasa VI a – 94,8  %,klasa II a – 94,6 %. Najwyższą średnią nauczania osiągnął : Szymon Cieciura   – 5,5 ( zachowanie wzorowe  ). Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu:

Klasa I: Weryński Milena, Rudzińska Marta, Wierzbińska Oliwia, Substyk Wiktoria, Siwińska Anna, Ratajczyk Maria, Boruta Jakub, Kapa Antonina. Klasa II a: Brzeziński Karol, Hrebowicz Adrian, Jagielska Hanna, Kientz Bartosz, Musiałowska Aneta, Sielicka Klaudia, Tryba Nikola, Wasiak Amelia, Zańko Konrad. Klasa II b: Zgierska Gabriela, Kamieniczna Julia, Środa Sebastian, Wróblewska Aldona, Mai Van Marcin, Lis Karolina, Kowzan Gabriel, Tadysz Gabriela, Siwiński Maciej. Klasa III: Gatzka Zuzanna, Jagiełło Jakub, Kamieniczna Beata, Kowalewski Tomasz, Różański Mateusz, Woźniakowska Otylia. Prymusami w klasach zostali: Klasa IV: Cieciura Szymon – 5,5 ( wzorowe ). Klasa V a: Biegowska Karolina  – 5,25 ( wzorowe ), Klasa V b: Guła Ewa – 5,0 ( wzorowe). Klasa VI a:Mówiński Patryk – 5,40 ( bardzo dobre )Klasa VI b: Tyczyńska  Julia – 5,1 ( wzorowe )

Wyniki klasyfikacji w Gimnazjum im. Włodzimierza Korsaka za I semestr roku szkolnego 2013/2014. Najwyższą frekwencję uzyskały klasy : klasa I   – 92,9 %, klasa III a – 91,6 %, klasa  III b  – 89,1 %. Najwyższą średnią nauczania osiągnął : Ireneusz Iwasieczko   – 5,3  ( bardzo dobre  ). Prymusami w klasach zostali: Klasa I: Smalec Bożena – 5,14 ( wzorowe ).Klasa II: Mika Hanna – 5,07 ( bardzo dobre).Klasa III a: Kmita Agnieszka – 5,0 ( wzorowe ). Klasa III b: Iwasieczko Ireneusz – 5,3 ( bardzo dobre ). Na apelu wręczono stypendia za naukę ufundowane przez Burmistrza Lubniewic Tomasza Jaskułę ,tym roku stypendia otrzymali: Ireneusz Iwasieczko, Szymon Cieciura, Patryk Mówiński i Karolina Biegowska oraz nagrody za wygrane w konkursach przedmiotowych: Szkoła Podstawowa: matematyka – Patryk Mówiński, Wojciech Gorączka i Jakub Krasowski, język polski – Julia Tyczyńska, Patryk Mówiński, Maciej Jagiełło, historia – Patryk Mówiński i Maciej Jagiełło, przyroda – Patryk Mówiński, Karolina Biegowska, Michał Bilon i Urszula Pyrciak. Gimnazjum: matematyka – Ireneusz Iwasieczko, j. niemiecki – Franciszek Sornat, Agnieszka Kmita i Stella Laserich, fizyka – Ireneusz Iwasieczko, geografia – Ireneusz Iwasieczko i Hanna Mika, język angielski – Ireneusz Iwasieczko.

Poprzedni artykułPoczta walentynkowa
Następny artykułOgłoszenie