Dnia 07.06.2023r. odbył się pokaz taneczny Centrum Hajdasz połączony z uroczystym wręczeniem medali oraz dyplomów. Występ odbył się w auli szkolnej. Naszą szkołę tanecznym krokiem reprezentowali: Hanna Józyk, Lena Józyk, Julia Dudziak, Julian Sieroń, Sandra Koper, Anna Borkowska, Antonina Trojanowska, Wojciech Zgierski, Oliwia Rerak, Maja Michno, Lena Serafińska, Emilia Szydłowska oraz Amelia Mrzywka. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale, opanowali trudne układy choreograficzne z gracją, wdziękiem, radością tańczyli przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo i inne bliskie osoby. Dzieci otrzymały burzę oklasków, pamiątkowe medale oraz bransoletki Hajdasz. Z dumą pozowały do licznych zdjęć. Ogromne uznanie należy się Pani Kamili Kamińskiej przygotowującej dzieci do występu. Efekty tej pracy są rewelacyjne. Brawa dla Wszystkich!

Dodała: Natalia Dudziak