Wzorem roku ubiegłego klasa Pani Jolanty Kałuskiej pożegnała rok szkolny spotkaniem integracyjnym z rodzicami. W sobotni poranek 10 czerwca br. w urokliwym, spokojnym miejscu, na „Ranczu Frontczaka” w Lubniewicach spotkali się uczniowie klasy II b wraz z rodzicami. Dobra pogoda, bliskość przyrody, zwierzęta w zagrodzie sprawiały, że dobry humor zagościł od pierwszych chwil i dopisywał wszystkim do zakończenia imprezy. Oprócz wspólnych tradycyjnych zabaw na świeżym powietrzu, wspomnień z mijającego właśnie roku szkolnego, wakacyjnych planów dzieci korzystały pod czujnym okiem rodziców z przygotowanych dla nich rożnych atrakcji. Wśród nich nie zabrakło ogromnego grilla wokół, którego siedząc wspólnie raczono się pieczonymi kiełbaskami, opowieściami, żartami. Pan Bronisław Frontczak przygotował się wspaniale do spotkania zapewniając wiele wrażeń i uciechy podczas jazdy na kucyku, a dla bardziej biegłych w sztuce – konno. Atrakcyjnym i niezapomnianym przeżyciem była wycieczka bryczką, którą odbyło się zwiedzanie okolic Lubniewic. Jak się okazało widoki znanych miejsc z wysokości bryczki sprawiały inne wrażenia i budziły powody do zachwytu. Jak wszystko i to spotkanie dobiegło końca, nieco zmęczeni ale zadowoleni wszyscy uczestnicy w godzinach popołudniowych w dobrych humorach udali się do domów. Przygotowaniem imprezy zajęli się rodzice uczniów, za co prócz radosnych min dzieci otrzymali podziękowania. Jednak specjalne podziękowania – bo bez nich spotkanie by się nie odbyło – należą się Państwu Kilinkiewicz i Panu Bronisławowi Frontczakowi. Serdeczne podziękowania.

Dodała : Jolanta Kałuska – wychowawca klasy II b