Andrzejki

Dnia 25.11.2011 r. w Szkole Podstawowej w Lubniewicach w kl. II w godzinach popołudniowych odbyła się zabawa andrzejkowa. Był to czas integracji uczniów z rodzicami i wychowawcą  Barbarą Sembratowicz,  która  przygotowała różne ciekawe wróżby konkursy rodzinne i  zabawę, a rodzice przygotowali  dzieciom  pyszne ciasto i inne słodkości. Było również lanie woskiem. Zabawa była przednia.

Święto górnika

Dnia 5.12.2011 r. na  pierwszych godzinach lekcyjnych, odbyło się spotkanie górnika  pana Wiesława Skowrona ubranego w galowy mundur, z uczniami z kl. II z okazji Święta Górnika. Dzieci wysłuchały opowieści o  tradycjach,  pracy i życiu górników. Uczniowie również zadawali górnikowi  pytania, na które uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Na koniec dzieci chętnie rysowały górnika w całej okazałości – modelem był zaproszony gość. Były życzenia, podziękowania i odśpiewane,, Sto lat’’ .

Mikołaj

Dnia 06.12.2011 r.uczniowie wraz z panią wychowawczynią B. Sembratowicz, wchodząc na pierwszą godzinę lekcyjną  do klasy,  zauważyli obecność mikołaja. Prezenty były smaczne i pożyteczne. Uczniowie byli mile zaskoczeni i zadowoleni. Dzieci  stwierdziły, że warto chodzić do szkoły.

W  teatrze

Dnia 07.12.2011 r. uczniowie kl. I-III wraz ze swoimi wychowawcami  byli w Teatrze w Gorzowie na spektaklu pt. ,,Rzeka pełna mleka.’’ Na koniec przedstawienia wszystkie dzieci otrzymały od samego mikołaja coś słodkiego. Dzieci wyjechały z teatru zadowolone.

Zdjęcia w zakładce Galeria

B. Sembratowicz