GALERIA

GALERIADnia 03 marca 2013 roku odbył się „Bal czekoladowo – karnawałowy” zorganizowany przez wolontariuszy, przy współudziale rodziców najmłodszych dzieci. Już w grudniu ogłosiliśmy zbiórkę słodyczy w tym celu przygotowaliśmy kartony, które dzięki uprzejmości właścicieli porozstawialiśmy w sklepach. W styczniu odebraliśmy słodycze, które następnie przeliczyliśmy.  Dzięki wsparciu finansowemu rodziców dokupiliśmy słodkości i mogliśmy zaprosić na bal wszystkich uczniów klas I – III SP. Podczas balu bawiło się 80 uczniów, fantastycznie przebranych w ciekawe kostiumy i maski. Prowadzącymi bal byli wolontariusze, również  w przebraniach karnawałowych. Przeprowadzono wiele konkursów i zabaw nagradzanych słodkościami, m.in. „Gra muzyka”, „Taniec z miotłą”, „Krzesła”, „Prawda, fałsz”, „Taniec z balonami”. Jak na bal przystało, wybrano i ukoronowano królową i króla balu, którymi zostali Milena Pezda i Jakub Boruta z klasy I. Zabawa trwała dwie godziny lekcyjne, na zakończenie balu wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek. Dziękujemy zaangażowanym osobom za pomoc przy organizacji balu i zbiórce słodyczy.