8 stycznia 2013 roku o godzinie 8.00 chętni uczniowie klas IV – VI pod opieką pań Agnieszki Jenek i Katarzyny Kosmalskiej pojechali do Sulęcina. Celem było obejrzenie spektaklu teatralnego zatytułowanego „Sposób na Alcybiadesa” przygotowanego przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Przedstawienie ciekawie zrealizowane, bardzo podobało się uczniom. Niejednokrotnie podczas jego trwania wybuchały salwy śmiechu lub oklaski. Niektórzy widzowie włączyli się w realizację przedstawienia, poproszeni na scenę przez aktorów. Mieli okazję zagrać krótkie scenki z prawdziwymi aktorami przed liczną widownią. Inni byli odpytywani przez tytułowego Alcybiadesa i nawet otrzymali „jedynki”. Każde spotkanie ze sztuką jest niesamowitym przeżyciem, ciekawą przygodą i zachęcam do większego zainteresowania, gdyż wolnych miejsc pozostało nam sporo.

Poprzedni artykułZ wizytą w Schoneiche
Następny artykułStypendia