W ramach zajęć Wiedzy o społeczeństwie klasa VIII a spotkała się z dziennikarką Gazety Lubuskiej, panią Anną Moyseowicz. Nasz Gość opowiadał uczniom o swojej codziennej pracy, tajnikach warsztatu, ciekawych reporterskich przygodach z nią związanych a także o kontaktach z ludźmi. Pani Anna zwracała uwagę na istotne cechy wykonywanego zawodu, takie jak: dyspozycyjność, zaangażowanie, otwartość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, ale także chęć szkolenia się i udoskonalania swoich umiejętności. Dziennikarka przyniosła ze sobą kilka egzemplarzy Gazety Lubuskiej, w których również były artykuły jej autorstwa. Na koniec spotkania każdy z uczniów dostał album i książkę z wydawnictwa Gazety Lubuskiej.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny!

Dodała: Natalia Dudziak