W październiku ogłoszono szkolny konkurs pt. „SUPER KLASA” dla klas I-VI, Który będzie trwał do maja 2014 r. W kolejnych miesiącach będzie przydzielane do wykonania zadanie, za które każda klasa będzie oceniana przez komisję. W skład komisji wchodzą panie: Iwona Dominiak, Helena Kowalewska i Marta Rusakiewicz. Za jakość wykonanego zadania, w danym miesiącu będą przyznawane punkty, przez każdego członka komisji, od 0 pkt. do 10 pkt. Wyniki zostaną umieszczone w gablocie Samorządu Uczniowskiego. Ocenie podlega: poziom, estetyka, pomysłowość, zaangażowanie klasy i wychowawcy.

Podsumowanie konkursu nastąpi na początku czerwca 2014r. Nagrodą, dla klasy, która uzyska największą ilość punktów będzie zdobycie tytułu „SUPER KLASY” oraz czek pieniężny w wysokości: 300 zł.  Przyjemnej i owocnej pracy!!! Organizatorami konkursu są Panie Wioleta Pietkiewicz i Izabela Kiepura.

Punktacja:

W dniu 31 października 2013r. komisja konkursu oceniła wykonane prace. A oto punktacja za miesiąc październik: klasa I – 26 pkt., klasa II a – -, klasa II b – 22 pkt., klasa III – -, klasa IV – 23 pkt., klasa V a – 25 pkt. klasa V b – 25 pkt., klasa VI a – 30 pkt., klasa VI b – 25 pkt..