14.12.2012 r. – odbył się turniej tenisa stołowego „Szukamy Talentów”. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w ramach projektu „Zdrowy sprawny szczęśliwy”. W turnieju wzięło udział około 40 uczniów z terenu gminy Lubniewice. Turniej rozpoczął się meczem pokazowym pomiędzy byłymi zawodnikami UKS „Sokół” Stanisławem Kostyszakiem, Grzegorzem Kaszubą I Grzegorzem Derkaczem. Po meczu pokazowym młodsi uczestnicy mogli uczyć się tenisa i uczestniczyć w mini grach. Na koniec turnieju, każdy zawodnik otrzymał dyplom, oraz zostały wylosowane nagrody indywidualne. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Jolanta Janiszewska, Izydor Sobecki i Marcin Tyczyński. Nagrody ufundowali: Pan Adam Siwiński, właściciel sklepu Intermarche w Sulęcinie ,radny Izydor Sobecki i ZSS Lubniewice. Zdjęcia z turnieju w zakładce Galeria.