W miesiącu październiku uczniowie klas I – VI wykonywali prace plastyczne na konkurs ogłoszony przez CZG 12 i przez FUNDACJĘ ARKA w ramach akcji „ Ogólnopolska Lekcja Ekologiczna”.

Do koordynatora konkursu wpłynęło 17 prac – ulotek. Komisja w składzie: Jolanta Bernaś, Iwona Dominiak, Iwona Stelmach wytypowała do kolejnego etapu prace Gabrieli Zgierskiej, Zuzanny Budych, Aleksandry Bamber, Alicji Wolanin, Mateusza Czarneckiego. Ponadto przyznano wyróżnienia: Karolinie Gontarczyk, Oliwi Wierzbińskiej, Marcinowi Mai Vanowi.

Bezpieczeństwo – ważna sprawa

Dnia 05.09.2014 r. uczniowie klasy III b zapoznali się z regulaminem uczniów dowożonych do szkoły i rozmawiali o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących wszystkich uczestników ruchu drogowego. W tym dniu uczniowie udali się również na skrzyżowanie dróg, aby obserwować zachowanie pieszych i kierowców, przypomnieć wygląd i znaczenie kilku ważnych znaków drogowych oraz utrwalić przechodzenie przez jezdnię pod czujnym okiem wychowawczyni Jolanty Bernaś.