Wspólne tańce w rytmach Fitness, wyścigi rzędów, zabawy figurami wykonanymi z balonów, fantazyjne malowanie twarzy, pokazy magii wykonane przez młodego iluzjonistę, zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy przy muzyce. Tak wyglądała wspólna zabawa dzieci, rodziców i młodzieży w ramach V Festynu Rodzinnego „Bawimy się zdrowo i kolorowo” zorganizowanego dla uczniów klas I – IV Szkoły Podstawowej. Festyn odbył się dnia 20 października 2018 r. w hali widowiskowo – sportowej w Lubniewicach. Po wspólnej, wyczerpującej zabawie, wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani grillowaną kiełbasą i wodą, by uzupełnić spalone kalorie. Organizatorzy: Szkoła Podstawowa w Lubniewicach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubniewicach, Urząd Miejski w Lubniewicach oraz Szkolna Grupa Wolontariatu. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przez swoją obecność i zaangażowanie przyczynili się do aktywnie, wspólnie spędzonego czasu. I już teraz zapraszamy za rok!

Dodała: Katarzyna Kosmalska